חיפוש
עיתונות
דרושים
צרו קשר

יפעת עובדיה לוסקי

  • יפעת עובדיה לוסקי

    ראשת המחלקה לעברית ולתרבות
    סיעה: הליכוד העולמי
    02-6204264
    IfatO@wzo.org.il

עד לאחרונה כיהנה כמנכ״לית הליכוד העולמי במשך למעלה מארבע שנים והייתה לאישה הראשונה בתפקיד זה. קודם לכך, שימשה בתפקידים מגוונים במגזר הציבורי במסגרתו כיהנה כראש מטה במשרד הביטחון ובמשרד המדע והטכנולוגיה, תוך שהיא מובילה תהליכים משמעותיים לטובת הציבור בישראל ובראשם קידום היוזמה להנגשת המדע לפריפריה ועידוד הגיוס לצה״ל בקרב אוכלוסיות מיוחדות.

עובדיה-לוסקי מביאה עימה הבנה עמוקה של סביבת מקבלי ההחלטות ותהליכי הרגולציה בזירה הפרלמנטרית והממשלתית. בעת כהונתה כמנכ״לית הליכוד העולמי הובילה את התנועה להישגים והרחיבה בהצלחה את פעילות הארגון בעולם, עם גיוס ראשי הסניפים בקהילות היהודיות בתפוצות לתכניות למען הנצחת זיכרון השואה וכן במאבק נגד האנטישמיות הגואה ונגד ביסוסם של ארגוני החרם נגד ישראל (BDS).

עובדיה-לוסקי גדלה והתחנכה על ערכי תנועת בית״ר ופעלה בכל תפקידיה תוך אמונה מלאה בעשייה למען עם ישראל וארץ ישראל. בשלל תפקידיה הנוספים כיהנה גם כחברת המועצה הציבורית להנצחת זכרו ופועלו של זאב ז'בוטינסקי ז"ל, חברת המועצה הציבורית של תנועת בית״ר, וכן במוסדות הלאומיים כחברה בחבר הנאמנים של הסוכה״י וההסתדרות הציונית העולמית.

כיום מכהנת כחברה בחבר הנאמנים של הסוכה״י וכחברה במועצת הנגידים של קרן היסוד.

עובדיה לוסקי בעלת תואר שני בהצטיינות במנהל ומדיניות החינוך מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בספרות עברית ובהיסטוריה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

למחלקה לעברית ולתרבות >>