יום שלישי | 20/10/2020 | ב׳ בחשון תשפ״א |
|
מליאת נשיאות הוועד הפועל הציוני |
|
16:30-15:00 |
ברוכים הבאים לקונגרס המקוון, סרטון "איך מצביעים"?, סרטון הסבר בחירת נשיא/ה הקונגרס ונשיאות הקונגרס |
16:35-16:30 |
פתיחה של זקן צירי הקונגרס, מר גסטון צייאדה |
|
|
|
ישיבת מליאה מס' 1 יו"ר: גב' רודה שמולו |
16:40-16:35 |
ברכת נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין |
16:45-16:40 |
ברכת ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו |
16:50-16:45 |
דבר נשיאת בית הדין הציוני העליון, נשיאת בית המשפט העליון (בדימוס), הגב' מרים נאור |
16:55-16:50 |
הצגה של תוצאות ההצבעה נשיא/ה הקונגרס ונשיאות הקונגרס |
17:00-16:55 |
דבר יו"ר ההנהלה הציונית, מר אברהם דובדבני |
17:10-17:00 |
"פעילות ההסתדרות הציונית העולמית מקונגרס לקונגרס" - סרטון פתיחה |
18:30-17:10 |
ישיבת נשיאות הקונגרס לשם הבאת הצעות בחירות והוועדה המתמדת ומינוי מזכירי הקונגרס (מתקיים במקביל בחדר לחברי הנשיאות) |
|
|
|
ישיבת מליאה מס' 2 יו"ר: גב' אנדראה ויין |
17:20-17:10 |
דין וחשבון המבקר, רו״ח סטיבן סתיו |
17:25-17:20 |
לזכרם |
17:30-17:25 |
אזכרה לקורבנות הקורונה ברחבי העולם |
17-50-17:30 |
׳יהודי חדש בארץ ישנה׳, סרטון |
18:30-17:50 |
הפסקה |
19:00-18:30 |
ישיבת מליאה מס' 3 יו"ר: הרבה דבורה בלושטיין הודעת הנשיאות על מינוי מזכיר הקונגרס ותחילת ההצבעה על בחירת הוועדה המתמדת בהמשך לישיבת הנשיאות |
21:30-19:30 |
כינוס ועדה מתמדת + מוזמנים (מתקיים במקביל בחדר לחברי הועדה המתמדת) |
|
|
19:15-18:30 |
ישיבת מליאה מס' 4 יו"ר: הרב ג'ייקוב בלומנטל |
|
הרצאת פתיחה בנושא המרכזי – "ערבות הדדית ועלייה" מר ברנאר-אנרי לוי |
|
|
12:00-23:55 יום למחרת שעון ישראל |
בחירות
בחירות פרקליט/ה ההסתדרות הציונית העולמית בחירות ממלאי מקום פרקליט/ה ההסתדרות הציונית העולמית בחירת מבקר/ת ההסתדרות הציונית העולמית עמיתי כבוד יו"ר ההנהלה סגן יו"ר ההנהלה הציונית ההנהלה הציונית מצומצמת |
יום רביעי | 21/10/2020 | ג׳ בחשון תשפ״א |
|
16:00-15:55 |
הצגה תוצאות הבחירות |
16:25-16:00 |
ישיבת מליאה מס' 5 יו"ר: מר דוד ראובן דין וחשבון היו"ר, מר אברהם דובדבני, על פעילות ההסתדרות הציונית העולמית מקונגרס לקונגרס |
17:55-16:25 |
׳הר הרצל שלא הכרת׳, סרטון או ועדות*: ועדה 1 – ישראל היא בית ועדה 2 – חינוך וחינוך לעברית ועדה 3 – ישראל והתפוצות ערבים זה לזה ועדה 4 – לא לתת לאנטישמיות להרים ראש שוב ועדה 5 – חינוך ציוני לדורות הבאים ועדת חוקה
*השפות בהן יתקיימו הוועדות יתפרסמו בהמשך |
18:00-17:40 |
ישיבת נשיאות הקונגרס לשם סיום ותודות |
18:00-17:55 |
הפסקה |
|
|
19:10-18:00 |
ישיבת מליאה מס' 6 א' יו"ר: גב' קרינה ספולינסקי רב שיח: "ממשבר להזדמנות" *דברי פתיחה – מר יצחק הרצוג, יו״ר הסוכנות היהודית הנחייה: הגב' סיון רהב-מאיר משתתפים: ד"ר רות קלדרון פרופ' אמנון שעשוע ישיבת מליאה מס' 6 ב' יו"ר: מר אלברטו לוי דברי פתיחה - שרת העלייה והקליטה, הגב' פנינה תמנו-שטה הנחייה: הגב' דנה וייס הרב סרחיו ברגמן
|
|
|
19:25-19:10 |
ישיבת מליאה מס' 7 יו"ר: מר פאביו רוזנפלד סקירה ביטחונית והתמודדות צה"ל עם אתגר נגיף הקורונה, מפקד פיקוד העורף , אלוף אורי גורדין |
|
|
22:30-19:30 |
הוועדה לניסוח החלטות |
|
|
12:00-23:55 יום למחרת שעון ישראל |
הצבעה על ההחלטות |
יום חמישי | 22/10/2020 | ד׳ בחשון תשפ״א |
|
|
|
16:30-16:00 |
ישיבת מליאה מס' 8 יו"ר: גב' יהודית אוליאל מלכה הצגת תוצאות ההצבעות על קבלת החלטות |
16:35-16:30 |
ברכת שר הביטחון וראש הממשלה החליפי, מר בנימין גנץ |
16:45-16:35 |
׳חלוציות כאן ועכשיו׳, סרטון |
|
|
17:40-16:45 |
ישיבת מליאה מס' 9 יו"ר: גב' וויט מרים בחירות חברי ההנהלה המורחבת חברי הוועד הפועל הציוני ממלאי מקומם חברי הוועד הפועל הציוני הסמכת הוועד הפועל הציוני לתקן חוקה השבעת חברי ההנהלה הציונית |
17:50-17:40 |
הפסקה |
|
|
18:00-17:50 |
ישיבת מליאה מס' 10 יו"ר: גב' מדלן בליי טקס עמיתי כבוד, הרב יחיאל וסרמן סרטון מסכם |
|
|
18:30-18:00 |
ישיבת מליאה מס' 11 יו"ר: מר מורטון קליין מושב נעילה דבר יו"ר ההנהלה הציונית הנבחר התקווה |
|
|
20:00-19:00 |
ישיבת הוועד הפועל הציוני הל"ח/1 בחירות יו"ר הוועד הפועל הציוני נשיאות הוועד הפועל הציוני ועדת ביקורת הסמכת הוועדה המתמדת לתקציב ולכספים קבלת הפדרציה הציונית באקוודור כחברה בהסתדרות הציונית העולמית קבלת הפדרציה הציונית בפרגוואי כחברה בהסתדרות הציונית העולמית עדכון בענייני קק"ל |