10:00 - פתיחת ההרשמה
11:00 - ישיבה נשיאות הקונגרס
12:00 - ישיבת הנהלה ציונית
12:00 - התכנסות וארוחת צהריים קלה
13:00 - ישיבת מליאה מספר 1 - מליאת פתיחה
- יו"ר הרב אלן סילברשטיין
- סגן יו"ר – הגב' רוניתה טביב
- גב' אנאבל יובל, זקנת צירי הקונגרס
- גב' טובה דורפמן, נשיאת ההסתדרות הציונית העולמית
- "לזכרם"
- עו"ד ירון שביט, נשיא הקונגרס הציוני
- מר סטיבן סתיו, עיקרי דו"ח מבקר ההסתדרות הציונית העולמית
- "עמיתי כבוד"
- מר יעקב חגואל, יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית
14:00 - הפסקה
14:30 - "ציונות הלכה למעשה"* - סבב א'
- האנטישמיות כחרב פיפיות, צפייה בסרט "יום שישי הטוב" ושיחה, (עברית)
- ליל הסדר של השל, הצגה על דמותו מעוררת ההשראה של הרב השל, (עברית)
- דברים שרואים משם לא רואים מכאן, פעילות חווייתית עם מורים שליחים, (עברית, אנגלית, ספרדית)
- ראי לחברה הישראלית, צפיה בסרט עכשווי קצר ושיח על החברה הישראלית כפי שעולה ממנו, (אנגלית)
- אולפן עברית, (כל השפות – לא לישראלים)
- הצצה לעולם הקהילות ההומניסטיות, (שפה: אנגלית)
15:45 - "ציונות הלכה למעשה"* - סבב ב'
- הילדים של סלי ביין, צפייה בסרט על המחנך שהלך עם תלמידיו, ילדים עם מוגבלויות, למחנות ההשמדה, ושיחה עם יוצרי הסרט, (שפה: עברית)
- משואה לתקומה, משואה לתקומה - מסע ווירטואלי ממחנה ההשמדה באושוויץ למדינת ישראל, (שפה: אנגלית)
- מלחמת מוחות – טריוויה ציונית, (שפה: אנגלית)
- פנים. יום. זיכרון. צפיה בסרטונים והכרות עם פלטפורמת הסרטים של המחלקה, (שפה: ספרדית)
- שירים ושיעורים, איך מלמדים עברית קלה באמצעות שירים אהובים, (לכל השפות, לא ישראלים)
- הקשר הבין-דורי, מצגת אינטראקטיבית המשתפת את הקהל בתהליכים חינוכיים מנהיגותיים בימינו. (שפה: אנגלית)
- יזמות חברתית, פאנל עם בוגרי מיזם "אקסלרייטור" ליזמים חברתיים של המחלקה, (שפה: עברית)
16:00 ועדת חוקה
יו"ר – מר גבי גורנשטיין
סגן יו"ר – דר' אריה אזולאי
מזכיר – אריאל צ'סנר
תרגום: עברית, אנגלית
20:30 - ערב גאלה - פתיחת הקונגרס המיוחד
- ארוחת בוקר במלון
09:00 - ישיבת מליאה מספר 2 – 125 שנות ציונות: תפקיד הפדרציות הציונות במאה 21
- יו"ר – גב' לימור פוקר
- סגן יו"ר – מר פדריק נורמן
- פאנל בהנחיית גב' גוסטי יהושע ברוורמן- ראשת המחלקה לארגון וקשר עם ישראלים בתפוצות בהשתתפות:
- גב' דבורה אייזק- יו"ר ה-AZM
- מר ג'רמי ליבלר – יו"ר פדרציית אוסטרליה
- גב' הלנה זסלבסקיה – מנכ"לית פדרציית אוקראינה
- מר מויסס מיטארני – יו"ר פדרציית מקסיקו
- מר רוואן פולווין – יו"ר פדרציית דרא"פ
10:30 - לבחירת הצירים (בהתאם להרשמה מוקדמת): השתתפות בקונגרס הצעירים או יציאה לסיורים בירושלים
13:30 - ארוחת צהריים ביחד עם קונגרס הצעירים
14:30 - זמן סיעות
- סיעה משותפת – (ליכוד, ש"ס, ארץ הקודש)
- המזרחי, ביתנו עולמי, חירות, דרך ארת, AFI, לביא
- עתיד לציונות – (יש עתיד, מרצ)
- סיעת הציונות הכללית (קונפדרציה, הנוער הציוני)
- הסיעה המאוחדת (מרכז עולמי, ארצנו)
- כחול לבן - עבודה (חוסן לישראל, מעבר לקשת, עבודה)
- ארוחת בוקר במלון
08:30 - התכנסות בבניניי האומה
08:45 - מליאה מספר 5 – מגילת העצמאות
- יו"ר – מר דני לם
- סגן יו"ר – גב' ג'אן גורביץ'
- מגילת העצמאות, גילגולה של מגילה - פרופ' אריאל פלדשטיין
12:30 - ארוחת צהריים קלה