חיפוש
ארגון הקונגרס הציוני

ארגון גג לישראלים בקנדה

ארגון הגג לישראלים בקנדה הוקם ופועל לחיזוק הקהילות והארגונים הישראלים בקנדה תוך בניית מרחב משותף, שיאפשר יצירת דיאלוג ויעמיק את שיתופי הפעולה בין הקהילות והארגונים הישראלים, בחיבור לקהילה היהודית המקומית ולחיזוק הקשר עם מדינת ישראל.

הארגון יפעל לחיזוק ושימור הזהות הישראלית על מגוון קשת הזהויות הרחב, בדגש על השפה העברית, תרבות ישראל, והקשר למדינת ישראל, במיקוד על הדורות הבאים.

הארגון יעסוק בחיבור ופיתוח הקשרים בין הקהילות והארגונים הישראלים ברחבי קנדה, הן ברמה הארצית והן ברמה המקומית: יצירת שיתופי פעולה בין הארגונים, סיוע, ייעוץ, ליווי והחלפת רעיונות, תיאום וייעול משאבים ותקציבים, פלטפורמת תקשורת נגישה, לימוד עמיתים ומתן השראה.

הארגון יהווה גורם מוביל לחיבור הקהילה הישראלית והקהילה היהודית המקומית והארצית, לשם מתן קול משמעותי לקהילה הישראלית כקהילה עם צרכים ומאפיינים שונים וייחודיים, תוך הבנת החוויה הישראלית-קנדית הייחודית, וטיפוח קשר משמעותי עם מדינת ישראל.

בחודשים הקרובים ארגון הגג יתמקד בצו השעה: עזרה לישראלים בקנדה; סיוע לישראל והעמקת הקשר עם הקהילה היהודית הקנדית. זאת על מנת לתכלל באופן אפקטיבי את הפעולות הנדרשות

 • מעגלי אמפתיה

  מעגלי אמפתיה היא תוכנית של ארגון הגג לישראלים בקנדה, המזמינה אתכם לייצר חוסן אישי וקהילתי באמצעות מומחי תוכן בתחומים שונים.

  קרא עוד
 • מיזמים והתנדבויות

  ריכוז היוזמות ברחבי קנדה עבור מתן מענה למצב כולל חיבור בין היוזמות לבקשות התנדבות

  קרא עוד
 • תרומות לישראל

  קרא עוד
 • אירועים שוטפים

  קראו עוד
 • חומרי הסברה

ליצירת קשר:

IsraeliCan@israelican.org