חיפוש
דרושים
צרו קשר

ד"ר דוד קורנפלד

  • ד"ר דוד קורנפלד

    ד"ר דוד קורנפלד

    סגן יו"ר "מכבי עולמי"
    תנועה: מכבי עולמי
    dkornfeld@gmail.com

ד"ר דוד קורנפלד הוא נשיא מחלקת החינוך של "מכבי העולמי", רמת גן. מבחינה מקצועית, הוא מנהל המחלקה הפסיכו-פדגוגית בבית ספר תיכון "תיכון חדש: יצחק רבין" בתל אביב. בעבר הוא שימש כמטפל במחלקת הנוער במרכז לבריאות הנפש: רמת חן; פסיכולוג במכון שניאורסון לבריאות נפש וכפסיכולוג האזורי האחראי על חינוך דיפרנציאלי בעיריית תל אביב וכחבר במחלקה הבינתחומית של חינוך מבוגרים באוניברסיטת תל-אביב. 

העבודה הקהילתית שלו כוללת החברות במועצת המנהלים של מוזיאון הספורט היהודי:; חברות במחלקה לחינוך הבלתי פורמלי בעיריית תל אביב; יועץ במרכז פרס לשלום; נשיא הכבוד של איגוד ידידי אמריקה הלטינית בבית החולים רמב"ם ; חבר באסיפה הכללית של יד ושם; חבר הנשיאות של ההסתדרות הציונית העולמית; חבר בוועדה המארגנת של משחקי המכבי העולמי והנציג של מכבי עולמי במכון הלאומי למרכזים קהילתיים. 

ד"ר קורנפלד הוא גם חבר באיגוד ההערכה והאבחון; חבר באיגוד הפסיכולוגיים הקליניים החינוכיים בישראל; חבר בארגון מטפלי המשפחה הישראלי וכן באיגוד הפסיכולוגיים הישראלי.

הוא בעל תואר דוקטור בפסיכולוגיה מאוניברסיטת יורק; פוסט-תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית מהמשרד לבריאות הציבור; תואר שני בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת תל אביב.

ד"ר קורנפלד קיבל את פרס הכבוד לחינוך מצטיין המוענק על ידי הסתדרות המורים וקרן דימה ושלום לוין. קורנפלד מתגורר בתל אביב.