חיפוש
דרושים
צרו קשר

אירועי שיא

 • המפגש השנתי של ה-JCCA

  המפגש השנתי של ה-JCCA

  "הייתה לי הזכות להיות חלק ממפגש המנהלים של ארגון ה-JCCA בדנבר, קולרדו" ציין יהל פורת, מנהל היחידה ליהדות כתרבות של המחלקה, אשר הוזמן ל"מפגש 2024 – פורום מנהלים" של ה-JCCA
  קרא עוד
 • גיבורות וגיבורי האור - חנוכה 2023

  גיבורות וגיבורי האור - חנוכה 2023

  מהגבורה של המכבים אל גבורה בת ימנו. 19 גיבורות וגיבורים יצאו לספר את סיפורי הגבורה שלהם מאותה שבת נוראית, בקרב הקהילות היהודיות בארה"ב, אמל"ט ואירופה. אנשי העוטף נתנו פנים, שם וזהות לאסון וגם קצת אור ותקווה. חג החנוכה הוא גם חג הגבורה ואנחנו ננסה בכל כוחנו להגביר את האור!
  קראו עוד
 • הרנן פלר בביקור מטעם המחלקה - דצמבר 2023

  הרנן פלר בביקור מטעם המחלקה - דצמבר 2023

  אחרי 53 ימים בשבי חמאס זכינו לראות את שחרורה של אופליה רויטמן בת ה-77 שנחטפה לעזה מקיבוץ ניר עוז ב-7 באוקטובר. בשבוע הבא נארח בישראל את הרנן פלר, השדרן הארגנטינאי ואחיינה של אופיליה אשר במחווה מרגשת החליט להקדיש כמה דקות בתחילת כל משחק כדורגל במדינה להעברת מסר נוקב לעולם למען שחרור החטופים וממשיך לעשות זאת גם עכשיו
  קרא עוד
 • הרשמה חידון התנ"ך 2023

  הרשמה חידון התנ"ך 2023

  גאים ונרגשים לפתוח את ההרשמה לחידון התנ"ך למבוגרים 2023! יודע\ת מה זה בולס שקמים? יודע\ת באיזו מילה מתחיל ספר שמות פרק א' פסוק י"ז? המקום שלך איתנו!!!! הרשמ\י לחידון התנ"ך עוד היום, והוכיח\י לכולם\ן מי היהודי\ה המלומד\ת ביותר!
  לפרטים והרשמה:
 • סילביו חוסקוביץ', ראש המחלקה למפעלים ציוניים, עם שרת החינוך לשעבר, הגברת ליאת שאשא-ביטון

  חידון התנ"ך 2021

  בחודש נובמבר האחרון התקיים גמר חידון התנ"ך למבוגרים באוניברסיטה העברית בירושלים, בו בפעם האחרונה התחרו על המקום הראשון משתתפים מישראל, צרפת ארה"ב, קנדה, ברזיל, אנגליה, צ'ילה וארגנטינה.
  קראו עוד