י' סיון התשע"ח
24/05/2018

פעילויות

 

 אולפן סן פרנסיסקו      "יושב בסן פרנסיסקו על המים..."
במהלך חודש פברואר 2018,  נפתחה בחגיגיות, בעיר סן פרנסיסקו (ארה"ב) כיתת אולפן חדשה של המחלקה לעידוד העלייה של הצ"ע.
אירוע זה הינו אירוע ייחודי, מעבר לשמחה בכל פתיחת כיתת עברית חדשה; כיתה זו היא כיתת האולפן הראשונה של הצ"ע בחוף המערבי של ארה"ב. בנוסף לכך, פתיחת אולפן זה מביא את כמות כיתות האולפן של המחלקה לעידוד העלייה בצפון אמריקה לסך של  30 כיתות (!).
טל סגל - שליח המחלקה לעידוד עלייה בצפון אמריקה - החוף המערבי סיפר, כי שמח לגלות את הרצון הרב שיש ללימודי עברית ואת שיתוף הפעולה החיובי מצד השותפים המקומיים, דבר שהקל וזירז את פתיחת כיתת האולפן החדשה.
ב "אולפן סן פרנסיסקו" לומדים צעירים יהודים מקומיים בגילאי 32-22, המעוניינים לרכוש ידע בשפה העברית ובכך לחזק את זיקתם ליהדות ולמדינת ישראל. במסגרת לימודי העברית, ייחשפו הלומדים גם למגוון הזדמנויות החיים בישראל עבורם ומגוון אפשרויות העלייה.
האולפן נפתח בסיוע ובשותפות עם Moishe House (בית מוישה) סן פרנסיסקו ו- San Francisco based Jewish Community Federation(הפדרציה היהודית בסן פרנסיסקו ).
בפתיחת השיעור הראשון והחגיגי נהנו המשתתפים מארוחת ערב ישראלית ומהלכו, כבר הספיקו להתנסות בדיבור שיחה בעברית קלה.
ראשת המחלקה לעידוד העלייה ,מרינה רוזנברג-קוריטני בירכה את טל סגל ותלמידי האולפן; איחלה להם הצלחה רבה בלימודיהם והביעה בטחון מלא בכך ש"אולפן סן פרנסיסקו"  יהווה "סנונית ראשונה" לעוד כיתות אולפן רבות, הן בחוף מערבי של ארה"ב והן ביעדים רבים ברחבי העולם היהודי.

 
 IMG_20180201_WA0019    

פעילות המחלקה בלונדון


הדור של היהודים דוברי הרוסית אשר כל הדלתות פתוחות בפניו ,כך אפשר לתרגם שמו של הפרויקט אשר יזמו ופיתחו היהודים דוברי הרוסית בלונדון, ואשר נתמך בהתנדבות על ידי השליח של המחלקה לעידוד העלייה בבריטניה מר דמיטרי מבזוס.

שמו האנגלי של הפרויקט Open DOR הנו משחק מלים הכולל רמז דק לצמד המילים "דלתות פתוחות" (באנגלית door Open), מלה עברית "דור" וגם ראשי תיבות "דו"ר = דוברי רוסית").

במסגרת הפרויקט נערכים מפגשים, סמינרים והרצאות אשר קהל יעדם כאמור – היהודים דוברי הרוסית אשר בשלבים שונים של חייהם הגרו לאנגליה ממדינות חמ"ע.

להמשך קריאה

 
סדר טו בשבט בפריז    

סדר טו בשבט בפריז


ביום שלישי 30/01/18 בערב , ערכנו סדר ט"ו בשבט חגיגי עם ארגון הסטודנטים RELEV. הערב היה הצלחה מדהימה .


כ-300 סטודנטים הגיעו לערב שכלל הרצאה קצרה ,שניתנה ע"י היינן אילן אביטבול, על ייצור היין בישראל, בשילוב טעימות יין וכמובן פירות יבשים.

 
   

ונקובר: ערב הזדהות יהודית וציונית עם מבטא רוסי

 

אירוע משמעותי ומרשים כולל קונצרט אמנים, הקרנת תכנית אודיו-ויזואלית על השיגיה של מדינת ישראל ודברי בכרה מפי שליחיה של המחלקה לעידוד העלייה של הצ"ע נערך ב-3 פברואר 2018 בוונקובר. האירוע הוקדש בראש ובראשונה לציון שנת ה-70 למדינת ישראל והוכן ונערך על ידי המחלקה לעידוד העלייה בשיתוף פעולה הדוק עם הקהילה המקומית של יהודים דוברי הרוסית. באירוע השתתפו יותר מ-500 איש.

נכון להיום אוכלוסיית היהודים דוברי הרוסית בעיר קנדית זו מונה כ- 60-65 אלף איש. רוב מוחלט של יהודים אלה תומכים במדינת ישראל ומעוניינים לשמור על קשר הדוק עמה. לרובם ככולם יש קרובי משפחה ו/או חברים קרובים בארץ.

 

בדברי ברכה שנשמעו בערב חשוב זה נזכר גם עוד תאריך – הרבה פחות חשוב בתולדות עם ישראל, אך חשוב דיו בתולדות קהילת היהודים דוברי הרוסית המקומית – 10 שנים לפועלה של תחנת הרדיו שלהם – רדיו "VERA " ("אמונה" ברוסית). רדיו "VERA " היא תחנת הרדיו היחידה המשדרת ברוסית בעיר וסביבתה ומעניין כי הרף הימצאותה בוונקובר אוכלוסייה גדולה של דוברי רוסית לא יהודים, זוהי תחנה שמזדהה עם קהילת היהודים דוברי רוסית דווקא.

ראשת המחלקה לעידוד העלייה מרינה רוזנברג קוריטני: "אני מברכת את הנציגים שלנו בצפון אמריקה ואת קהילת היהודים דוברי הרוסית בוונקובר על עריכת אירוע כה מרשים ומוצלח אשר מהווה עוד הוכחה לכך כי עלינו על דרך המלך, והגשרים אשר אנו בונים מגשרים בין קהילות יהודיות בכלל ובין יהודים באשר הם בפרט וזה כמובן חשוב מאוד".

 

 
         
Connect_178    

אירוע העלייה  של השנה - "Israel: Get Connected" - 17/1/2016


ההסתדרות הציונית העולמית, הסוכנות היהודית לארץ ישראל, משרד העלייה והקליטה, ומסע מארחים את האירוע  "Israel:Get Connected" בלונדון.
כ -400 אנשים המתעניינים בעלייה לארץ, חזרה לישראל, או משתתפים בתכניות מסע לטווח קצר או ארוך, בקרו ביריד בסוף השבוע הזה. האירוע הביא מגוון רחב של מומחים מישראל ומידע רב על עלייה כגון יעוץ קריירה, השכלה גבוהה, תוכניות מסע, ועוד הרבה יותר.


אירוע זה היה הראשון מסוגו, שלקראתו התארגנו כל השותפים על מנת ליצור " one stop shop "לכל מי שמתעניין בישראל . יחד הביאו מומחים ממשרדי הממשלה השונים (ביטוח לאומי, משרד העלייה והקליטה, מנהל סטודנטים), נציגים מתוכניות שונות במסע, יועצים בתחום הקריירה והשכלה גבוהה. היום כלל גם 3 פנלים - עלייה, חזרה לישראל, ומסע -אשר הציע למבקרים כל מה שהם צריכים לדעת.

 
         
 Ulpan_Oct_2015_5_small    

לימוד עברית לפני העלייה

 ידוע שהשפה העברית היא גורם מרכזי לעידוד עלייה המסיר חסמים בקרב מועמדי העלייה ומהווה גורם היוצר ומחזק זהות יהודית וציונית. מכיוון שאין גורם מרכזי ללימוד עברית בעולם, ההסתדרות הציונית העולמית החלה בפרוייקט מרכזי ללימוד עברית.  במהלך החודשים אוקטובר - נובמבר 2015 נפתחו כיתות אולפנים בארגנטינה ובצרפת . בהמלך ינואר יפתחו כיתות גם באנגליה ובצפון אמריקה.

 
         
Ilana_5    

 משלחת עידוד עלייה לאמל"ט בכיכובה המיוחדת של העיתונאית מס' 1 בישראל, אילנה דיין, קיץ 2015

מומחים בתחומים שונים ביניהם תעסוקה והשוואת תארים, מיסים, השכלה גבוהה, עלייה וקליטה הגיעו לברזיל, ארגנטינה ואורוגואי בחודשים יוני ויולי 2015 לאירועים קטנים וגדולים בקהילות השונות.

בינהם יצאה מלני רובין, ישראלית שעלתה מארגנטינה עם סיפור עלייה מעניין ומוצלח ואסקיאל סטריים, המתנדב במנהל הסטודנטים, גם עולה מארגנטינה.

 למשלחת הצטרפה אילנה דיין כאורחת הכבוד וכסיפור עלייה מוצלח (מארגנטינה). היתה התקהלות גדולה סביב האירועים איתה. היא הציגה את ישראל באור ראליסטי עם טוייסט אישי משלה, המומחים השתתפו באירועים גדולים וקטנים וענו לשאלות רבות סביב הנושא המרכזי - עלייה: איך זה לחיות בישראל? איזו אופציות עבודה קיימות במדינה? מה אפשר ללמוד  ומה כדאי ללמוד? איפה כדאי לחיות בישראל? מה כולל תהליך העלייה? וכו'.

 
         
Jerusalem_1_small    

סיור גישוש מהעיר בולון, צרפת, מאי 2015

 

קבוצה של 25 צרפתים הגיעו לסיור גישוש בישראל. הסיור מכין אותם לעלייה. במהלך הסיור הקבוצה בקרה בירושלים, מודיעין ות"א כאופציות להתיישבות. התכנית היתה מותאמת לפי המקצועות של המשתתפים כך שיוכלו לקבל את המידע המרבי על אופציות ויעוץ בתחום שלהם. בנוסף נפגשו עם צרפתים שעלו ארצה בשנים האחרונות ויכלו לשמוע סיפורים אישיים.

 
         
Mt_Herzl_small    

 סיור גישוש מהעיר בולון, צרפת, ינואר 2015

 

40 איש הגיעו מצרפת לסיור גישוש בישראל לפני עלייתם ארצה. הקבוצה היתה מורכבת מכשליש רופאים (קרדיולוגים, רופא מרדים, מנתח פלסטי, רופאת נשים, וכד') שליש בעלי עסקים עצמאיים ושליש שכירים. לכל קבוצה הותאמה פגישות לפי העיסוק. הרופאים נפגשו עם מנהלת המועצה המדעית, עם רופאים צרפתים אחרים, עם קופות חולים ובית רופאים. אנשי העסקים נפגשו עם מט"י, עם המשרד לירושלים והתפוצות, ועם יועצים בתחום העסקים. השכירים נפגשו עם CCIIF, עם עמי וכו'. כל הקבוצה למדה לעומק על מערכת החינוך בישראל, בקרו במס' בתי ספר, בעיריות שונות, פגשו רואה חשבון, עורכת דין ודמויות מעניינות אחרות.

הסיור העמיק את הידע של המשתתפים ונתן להם בטחון והעניק להם קשרים לעתידם בישראל!

 
         
 Shabbaton_21    

שבתון במגדל העמק, 26-27 בדצמבר 2014

 

במסגרת השותפות שלנו עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל ועיריית מגדל העמק ליישוב הגליל, קיימנו סוף שבוע של גיבוש והכרות למשפחות על עולים ממדינות דוברות אנגלית במגדל העמק. 30 משפחות מתעניינות הגיעו לביקור והעמקת הידע שלהם על העיר: דיור, תעסוקה, חינוך וחברה היו הנושאים החמים. ראש העיר כיבד אותם בנוכחותו וענה על שאלות חשובות ורגישות. מחצית מהמשפחות רוצות לעבור למגדל העמק כבר בקיץ 2015.

 
         
Irua_CNEF_Nov_2014_students_1    

 אירוע CNEF לצרפתים צעירים, נובמבר 2014

 ה-CNEF הינה עמותה לעלייה ולשילוב בני הנוער בישראל.  העמותה עזורת לאנשים צעירים בפרויקט העליה שלהם, נותנת מענה לשאלות וחוסר הוודאות שלהם ותומכת בצעדיהם הראשונים בישראל.

ה-CNEF מציע יעוץ מקצועי ומידע על עלייה במספר תחומים, כמו גם פעילויות לאורך כל השנה; שבתות מלאים, הרצאות, ערבי תרבות וטיולים.

כמו בכל שנה כבר מזה 11 שנים, מארגנן ה-CNEF אירוע עלייה חגיגי עם שותפיו; משרד עלייה וקליטה, הסוכנות היהודית וההסתדרות הציונית העולמית.
השנה, יותר מ -700 בני נוער מכל רחבי הארץ נכחו (עולים, תיירים, סטודנטים, חיילים חדשים מבודדים, בנות שרות הלאומי, משתתפי תוכניות "מסע").

 
         
 Buenos_Aires_con_AMIA_ejecutivos    

 

משלחת עידוד עלייה לברזיל, ארגנטינה, אורוגואי וצ'ילה, נובמבר 2014

 בחודש נובמבר יצאה משלחת מטעם ההסתדרות הציונית העולמית בשיתוף עם הסוכנות היהודית לדרום אמריקה. מטרת המשלחת הייתה להציג מפני קהלים רחבים ופוטנציאלים לעליה לארץ "הזדמנויות החיים בישראל" בהיבטים השונים: קליטה , חיי חברה ותרבות, תעסוקה, לימודים, חינוך, וקליטה קהילתית.

הצגת הזדמנויות שונות בישראל ועידוד עלייה נעשה באמצעות "מצליחנים" עם הסיפור האישי שלהם ואנשי מקצוע המטפלים בעלייה.

ניתן מענה ישיר לשאלות הנוגעות בתחומים מרכזיים לעלייה עבור צעירים ומשפחות: תכניות לקליטה ראשונית, זכויות עלייה באופן כללי, עזרה ותמיכה מארגוני עולים מדרום אמריקה, אפשרויות לימוד עם סיוע של מינהל הסטודנטים ותעסוקה והכרת תעודות בארץ.

 לאירועים הגיעו יותר מ-2500 איש. שיא של כל הזמנים! 

 
         
Ben_Yichay_at_Moadon    

פרוייקט שבת לך לך 5775

 

פרוייקט שבת לך לך ברחבי העולם יצא לדרך בפרשת לך לך תשע"ה. למידע נוסף ותמונות

 
         
 Harris_2014_2    

דוד הריס בלונדון יולי 2014

דוד הריס הינו עיתונאי מנוסה וותיק ביקר בלונדון ביולי, בזמן מערכת "צוק איתן". נתן מס' הרצאות בקהילת רדבריג', ב-HGSS, בהפגנה בעד ישראל שהתקיימה ליד שגרירות ישראל בלונדון ובפני צוות מדריכים של תנועת הנוער FZY.

הוא הדגיש בהרצאותיו את חשיבות העלייה לארץ ועד כמה ישראל זקוקה לאנשים שיגרו וחייו בארץ, במיוחד בימים הקשים של היום שישראל נלחמת על זכות להתקיים.

 

 

 

         
Andy_Faur_en_Argentina_6_14_1    

 פעילות עלייה בארגנטינה, יוני 2014

 

אנדי פאור, איש חינוך ותיק ומנוסה, ביקר בקהילה בארגנטינה ביוני 2014. הוא השתתף בסמינר מכבי וגם ביצע סדרה של הרצאות במרכזים ומועדונים יהודיים. ביניהם, נתן הרצאה בנושא חגים יהודים אשר נשכחו - התעברות תרבותי במועדון הסטודנטים "סקופוס" בבואנוס איירס.

 
 Yom_Yerushaliyim_119    

יום ירושלים בלונדון

 

מספר אירועים מרגשים ביותר התרחשו בלונדון בשיתוף עם היונייטד סינגוג לכבוד יום ירושלים: כל הגדולים היו נוכחים באירועים יוצאי דופן בהם השתתפו להקת הרבנות הראשית של צה"ל כולל החזן הראשי שי אברמסון, והרב הראשי לצה"ל רפאל פרץ, הרב הראשי של אנגליה אפריים מרויס, שגריר ישראל באנגליה מר דניאל טאוב, יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית מר אברהם דובדבני ומכובדים נוספים מהקהילה.

להקת צה"ל הופיעה בדרום המפטסד, בקינלוס, בהנדון, HGSS, בי"ס יבנה בפני תלמידים והקהילה. השירים היו מרגשים והקהל התמוגג.

 
         
 Limmud___Dov_Maimon___Yossi_Gal_Israeli_Embassador_in_France    

 

כנס לימוד צרפת 28 בפברואר עד 2 במרץ 2014

 

כנס "לימוד" התקיים זו פעם התשיעית בצרפת. הכנס ריכז כ-600 משתתפים ב COUDRAY-MONTCEAU  כ -50 ק"מ מפאריס.

 

זו פעם הראשונה שההסתדרות הציונית העולמית משתתפת בו על ידי שמחה פלבר נציג הצ"ע בצרפת וד"ר דב מימון (יועץ לועדה הבין-משרדית בטיפול עליה מצרפת) שהובא במיוחד ע"י הצ"ע לרגל האירוע.

 

נציגי הצ"ע העבירו הרצאות וניהלו דיונים בנושא עליה וציונות. נוכחות הצ"ע הייתה בולטת והתבקשו לחזור לכנס הבא של "לימוד".

 

בתמונה: ד"ר דב מיימון ושגריר ישראל בצרפת, מר יוסי גל 

 
         
Ari_Soffer_1_small    

ארי סופר - עורך התוכן של סוכנות החדשות "ערוץ 7" מבקר באנגליה

 

ארי סופר בקר באנגליה בסוף חודש פברואר 2014 ונפגש עם קהילת "נר ישראל" בלונדון, עם סטודנטים בבירמינגהם ועם משפחות מבני עקיבא במנצ'סטר. הוא שוחח איתם  על המדיה הישראלית וספר את סיפור עלייתו ארצה מאנגליה.

 
         
 _BRL6269      

הדלקת נר העלייה וההגשמה - חנוכה 2013

ביום שלישי ה-3 בדצמבר , ל בכסלו, התקיים אירוע הדלקת נר העלייה והגשמה בהר הרצל עם תנועות הנוער הציוניות המגשימות.

זאת ירית הפתיחה לתכנית שנתית משותפת שההסתדרות הציונית בונה עם הנהלת התנועות והנהגתה.

אנו בהצ"ע רואים חשיבות רבה ומאמינים כי אנו משקיעים בצעירים שיהפכו להיות המנהיגים הציוניים של מחר.

להר עלו להדליק נר חנוכה בוגרים של תנועות שעשו עלייה בשנים האחרונות מכל רחבי התבל.

התכבדנו בנוכחותה של שרת העלייה והקליטה, הגב' סופה לנדבר ויו"ר ההסתדרות הציונית העולמית מר אברהם דובדבני.

האירוע אורגן על ידי "הביתה" היחידה לעידוד עלייה של ההסתדרות הציונית העולמית, בשיתוף פעולה עם הנהגת התנועות הציוניות, עם צוות הר הרצל ומח' התפוצות של הצ"ע.

 
     
         
Liron___Nir_small    

 תכנית "תכלס" בלונדון

 

לימוד השפה עברית  בצורה משעשעת וכייפית ובאוירה לא פורמלית מועברת על ידי צוות הצ"ע בלונדון. מיועד לסטודנטים וצעירים מקצועיים.

 

 

קרא עוד

 

 

 

       
David_Harris    

 דוד הריס - מומחה תקשורתי מבקר בלונדון

 

דוד הריס הינו מנהל מחקר ותוכן בפרוייקט הישראלי. הוא הוזמן לביקור בלונדון בשבוע של ה-18 ביולי על מנת להרצאות בפני קהל יהודי על המצב הנוכחי של ישראל ולתת טיפים שעוזרים לתאר את המצב האמיתי של ישראל בפני זרים.

 

דוד ויתר על ג'וב חלומי ביחידת ההדרכה של ה-BBC כדי להגשים את חלומו ולעלות ארצה. הוא מומחה לתקשורת והינו עיתונאי מוצלח בישראל.

 

 

 

 

       

Pilot_Trip_2

 

 

 

 

 

 

Pilot Trips

אחת הפעולות המרכזיות של היחידה לעידוד עליה-הביתה באנגליה, היא הוצאה לפועל של סיורי הגישוש. מטרת סיורים אלה היא לחבר את החזון למציאות ולעזור לכל אלה החושבים על עליה, להבין "איך זה עובד באמת". בסיור שאורך בין שבוע לשבועיים, המשתתפים נחשפים למוסדות השכלה, תכניות קליטה, אפשרויות תעסוקה, נדל"ן ומגורים ועוד.      

 

קרא עוד... 

 

 

 

       

 Ramy_K_en_Mexico__368

 

      

   

 שבוע ישראל במקסיקו סיטי- נוב' 2012

 

שבוע ישראל אורגן על ידי הסוכנות היהודית והסתדרות הצינות העולמית בשיתוף עם גורמים נוספים במטרה להביא את ישראל האחרת לקהילה, את ישראל הרב ממדית עם   הדגש  על טכנולוגיה, תרבות, אקדמיה, אקולוגיה וחקלאות, כלכלה, מוזיקה ויצירה.  בשבוע ישראל התקיימו יותר מ -30 אירועים עם כ-2,500 משתתפים.

 

 קרא עוד...

 

 

 

       
Pic_of_expo    

 יריד עלייה בלונדון, נוב' 2012

 

היריד השנה נתן מענה לאחד הצרכים המרכזים של עולים חדשים: מציאת עבודה בישראל. לשם כך, הבאנו נציגים של חברות כח אדם והשמה ישראליות, נציג מט"י ויועץ תעסוקתי.

יריד העלייה התבצע בשיתוף הסוכנות היהודית והפדרציה הציונית.

 

 

 

       
 Noah_Shani_2    

הרצאת הציר הכלכלי והמסחרי בלונדון

 אנגליה - יולי 2012 - נח שני,  הציר המסחרי והכלכלי בשגרירות ישראל בלונדון, מדבר על הפיתוח וקידום הסחר ופעילות כלכלית בין ישראל ובריטניה. אחריותו כוללת פיתוח וקידום פעילויות סחר וכלכלה בין בריטניה, אירלנד וישראל. שני החזיק במספר תפקידים בכירים במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, ובכלל זה כיהן כראש התכנון הכלכלי ועוזר בכיר לשר. נח כהן גם בשגרירות ישראל בטוקיו בתפקיד הציר לענייני כלכלה.

 

 

 

       

 Trevor_Asserson

 

 

     הרצאה ע"י טרוור אסרסון, מנכ"ל משרד עורכי דין אסרסון

אנגליה - אוגוסט 2012 - טרוור אסרסון, מנכ"ל משרד עורכי דין אסרסון, מדבר על חייו כעורך דין בישראל. טרוור אסרסון היה עורך דין בבריטניה וכעת הינו חבר בלשכת עורכי הדין בישראל. טרבור הוא השותף הבכיר והמייסד של משרד עורכי דין אסרסון. הוא היה ידוע היטב בבריטניה לאחר קומפילציית 2 דיווחים על ההטיה של ה-BBC נגד ישראל. טרבור עלה לארץ עם משפחתו בשנת 2005, והקים אז את החברה שלו בישראל.

 .

קרא עוד ...

 

 

 

       

 LJY_SOS_I

 

     LJY – נוער יהודי ליברלי

ביולי-אוגוסט 2012 הגיעו לישראל 10 בני נוער מ- LJY  בתכנית Summer Options Scheme החדשה.
בתוכנית משתתפים סטודנטים אנגלים בגילאים 18-25.
התכנית נותנת למשתתפים הזדמנות לעבוד בחמישה ארגוני צדקה ישראלים ובכך לתרום באופן חיובי לישראל, בזמן שהם רוכשים כישורי עבודה בעלי ערך ומתמודדים עם חלק מהאתגרים במדינה. 
הארגונים שנבחרו מתמקדים בנושאים שונים, כגון זכויות אדם, עוני וזכויות מיעוטים בישראל. תכנית זו פועלת בהתאם לאידיאולוגיה הציונית, והיא נותנת לצעירים יהודים הזדמנות לשהות בישראל, לתרום לחברה הישראלית וכן להמשיך בתכנון תהליך העלייה.

 

 

 

       

 FZY_2

 

 

   

FZY Nitzotz

אודות התנועה:

תנועת FZY הינה תנועת הנוער הציונית הותיקה והגדולה ביותר באנגליה. התנועה חרטה על דגלה את העלייה כיעד עיקרי. מטרת העל של התנועה, בכל פעילותיה, היא קידום ועידוד עלייה, או בשפת התנועה – "עלייה נמשכת". התנועה מקיימת פעילות חינוכיות לנוער וסטודנטים ברחבי אנגליה מתוך מטרה לחזק את הקשר של המשתתפים בפעילויות למדינת ישראל ולחזון הציוני.

קרא עוד ...


 

 

 

חינוך ציוני הוראת ישראל   דה לגיטימציה של ישראל חינוך ציוני  הוראת ישראל דה לגיטימציה של ישראל 
 

 
 
 

ההסתדרות הציונית העולמית, היא תנועה הפועלת בתמיכת קרן קיימת לישראל, קרן היסוד, וממשלת ישראל.

שליחות בחו"ל | ארגון ציוני | ההסתדרות הציונית העולמית | יהדות התפוצות | שירותים רוחניים בתפוצות | פעילות בתפוצות | הר הרצל | הרצל | החטיבה להתיישבות  | עלייה למדינת ישראל | שליחות חינוכית בחו"ל | דה לגיטימציה של ישראל | הוראת ישראל | חינוך ציוני | אנטישמיות בעולם | הסברה ישראלית | מאמרים נוספיםMaking Aliyah 2013  | Google + | מתחם הרצל | Google B|